Property 19500 photo 1
Property 19500 photo 2
Property 19500 photo 3
Property 19500 photo 4
Property 19500 photo 5
Property 19500 photo 6
Property 19500 photo 7
Property 19500 photo 8
Property 19500 photo 9
Property 19500 photo 10
Property 19500 photo 11
Property 19500 photo 12
Property 19500 photo 13
Property 19500 photo 14
Property 19500 photo 15
Property 19500 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 11
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 83 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 470 კვ.მ in Loutraki. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 5 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in Loutraki area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 060 000 € 3533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11411
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 200 000 € 2553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19500
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 250 000 € 5787 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25487
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
999 000 € 3727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37768
  • ფართი 268 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 650 000 € 4852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59467
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა