ქირავდება - კოტეჯი 215 m² კუნძულ მიკონოსზე

საბერძნეთი ეგეოსის კუნძულები ციკლადები მიკონოსი
მოთხოვნით
Property 18712 photo 1
Property 18712 photo 2
Property 18712 photo 3
Property 18712 photo 4
Property 18712 photo 5
Property 18712 photo 6
Property 18712 photo 7
Property 18712 photo 8
Property 18712 photo 9
Property 18712 photo 10
Property 18712 photo 11
Property 18712 photo 12
Property 18712 photo 13
Property 18712 photo 14
Property 18712 photo 15
Property 18712 photo 16
Property 18712 photo 17
Property 18712 photo 18
Property 18712 photo 19
Property 18712 photo 20
Property 18712 photo 21
Property 18712 photo 22
Property 18712 photo 23
Property 18712 photo 24
Property 18712 photo 25
Property 18712 photo 26
Property 18712 photo 27
Property 18712 photo 28
Property 18712 photo 29
Property 18712 photo 30

Details

  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

ქირავდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 215 კვ.მ in mykonos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Two "art Villas Tigani area in Mykonos with unlimited, amphitheater overlooking the Aegean Sea.
The surrounding outdoor area 4 acres and interior ornately decorated with artwork and sculptures known artists.
The garden is perfectly adapted to the natural environment of the Cyclades island, waiting for your ultimate relaxation .
Breakfast and dinner only with organic products 2-3 day cleaning, excursion to Delos and transportation to and from the airport.
Nearest known secluded beaches at 500 meters.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 13440
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 13783
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 500 000 € 12962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13997
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 14822
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 500 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16861
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 11
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 18712
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
8 700 000 € 8405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25277
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
3 500 000 € 9722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30384
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 200 000 € 8800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42515
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა