იყიდება - კუნძული 235 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი ფსაკუდია
650 000 €
2766 €/m²
Property 1853 photo 1
Property 1853 photo 2
Property 1853 photo 3
Property 1853 photo 4
Property 1853 photo 5
Property 1853 photo 6
Property 1853 photo 7
Property 1853 photo 8
Property 1853 photo 9
Property 1853 photo 10
Property 1853 photo 11
Property 1853 photo 12
Property 1853 photo 13
Property 1853 photo 14
Property 1853 photo 15
Property 1853 photo 16
Property 1853 photo 17
Property 1853 photo 18
Property 1853 photo 19
Property 1853 photo 20
Property 1853 photo 21
Property 1853 photo 22
Property 1853 photo 23
Property 1853 photo 24
Property 1853 photo 25
Property 1853 photo 26
Property 1853 photo 27
Property 1853 photo 28
Property 1853 photo 29
Property 1853 photo 30
Property 1853 photo 31
Property 1853 photo 32
Property 1853 photo 33
Property 1853 photo 34
Property 1853 photo 35
Property 1853 photo 36
Property 1853 photo 37
Property 1853 photo 38
Property 1853 photo 39
Property 1853 photo 40
Property 1853 photo 41

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2011
  • სანაპირო: безупречный песчаный пляж
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: полностью меблирован, оснащен бытовой техникой, система отопления со своими батареями, супермаркет в двух шагах, кладовые помещения
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • Golden Visa

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 235 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45061
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m

სიახლეების დაგზავნა