გაყიდული
მოთხოვნით
Property 18300 photo 1
Property 18300 photo 2
Property 18300 photo 3
Property 18300 photo 4
Property 18300 photo 5
Property 18300 photo 6
Property 18300 photo 7
Property 18300 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 140 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Kriaritsi.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62789
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62812
  • ფართი 498 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
160 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62852
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63207
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63247
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
70 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63379
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
55 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63380
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
115 000 € 230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63385
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63387
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63563
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა