გაყიდული

იყიდება - ბინა 40 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
70 000 € 49 500 €
1238 €/m²
Property 1828 photo 1
Property 1828 photo 2
Property 1828 photo 3
Property 1828 photo 4
Property 1828 photo 5
Property 1828 photo 6
Property 1828 photo 7
Property 1828 photo 8
Property 1828 photo 9

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 2: гостиная с кухней, спальная, ванная
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: квартира 50 кв.м стоит 65 000
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 40 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Apartments for sale in a picturesque village, located at the foot of the legendary mountain Olympus home of the gods. The living area of 40sq.m consists of a living room with kitchen, a bedroom and a bathroom. The apartment overlooks the Olympus and in easy walking distance is the magnificent sandy beach. 

The area offers the perfect opportunity to combine relaxation in natural surroundings and unspoiled beaches with a visit to the historical places, reached easily and quickly.

Apartment 40sq.m price 55.000 Euro.

Apartment 50sq.m price 65.000 Euro. SOLD!!!

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56646
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56647
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56648
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
85 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56649
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56650
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
90 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58106
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 1298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60914
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა