იყიდება - ვილა 280 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Skala Fourkas
840 000 € 750 000 €
2679 €/m²
Property 18 photo 1
Property 18 photo 2
Property 18 photo 3
Property 18 photo 4
Property 18 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: подвал 280 кв.м.
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 280 კვ.მ in Kassandra, Chalkidiki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for sale a businees property of 280 sq.m in a new building. Business is located on the ground floor and has a basement of 280 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
840 000 € 750 000 € 2678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 3857
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
900 000 € 1914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5275
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 000 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14464
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
1 000 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32989
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 000 000 € 1736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33113
  • ფართი 576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა