კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - კოტეჯი 510 m² Paphos
საბერძნეთი
კვიპროსი
პაფოსი
მოთხოვნით
ობიექტის კოდი
16186
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
კოტეჯი
ფართი
510 m²
რეგიონი
Paphos
ადგილი
პაფოსი (კვიპროსი)
ოთახების რაოდენობა
4
Details
ოთახების რაოდენობა:
4
დაშორება ზღვიდან:
5700 m
მანძილი აეროპორტამდე:
10 km
აღწერა
იყიდება ვილა ფართით 510 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
380 000 €
2375 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45339
ფართი
160 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
340 000 €
1619 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45375
ფართი
210 m²
Rooms
4
იყიდება
890 000 €
3708 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45570
ფართი
240 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
439 320 €
3160 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45612
ფართი
139 m²
მანძილი ზღვიდან
1700 m
იყიდება
2 270 000 €
6005 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45647
ფართი
378 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
1 200 000 €
3870 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45697
ფართი
310 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
5 600 000 €
9333 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45707
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
2 800 000 €
9333 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45713
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
1 395 000 €
3720 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
45719
ფართი
375 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
490 500 €
3503 €/m²
კოტეჯი
Paphos
ობიექტის კოდი
46008
ფართი
140 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the