2 150 000 € 1 493 000 €
3318 €/m²
Property 15162 photo 1
Property 15162 photo 2
Property 15162 photo 3
Property 15162 photo 4
Property 15162 photo 5
Property 15162 photo 6
Property 15162 photo 7
Property 15162 photo 8
Property 15162 photo 9
Property 15162 photo 10
Property 15162 photo 11
Property 15162 photo 12
Property 15162 photo 13
Property 15162 photo 14
Property 15162 photo 15
Property 15162 photo 16
Property 15162 photo 17
Property 15162 photo 18
Property 15162 photo 19
Property 15162 photo 20
Property 15162 photo 21
Property 15162 photo 22
Property 15162 photo 23
Property 15162 photo 24
Property 15162 photo 25
Property 15162 photo 26
Property 15162 photo 27
Property 15162 photo 28
Property 15162 photo 29
Property 15162 photo 30
Property 15162 photo 31
Property 15162 photo 32
Property 15162 photo 33

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 450 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For Sale: Traditional Stone Villa in Crete

A unique opportunity for residence or investment!

This impressive 450 sq.m. villa, built in 2007, combines traditional stone construction with luxury and comfort, just 500 m from the sea and 100 km from the airport.

Property Features:

  • Two floors
  • 9 rooms (7 bedrooms, 4 bathrooms)
  • Living room/kitchen on each floor
  • Full ownership
  • Heating: Gas
  • Interior staircase
  • Traditional stone construction with furniture and decoration

• Areas for sunbathing and relaxation

A villa combining traditional aesthetics, comfort, and privacy, ideal for permanent residence or profitable tourist investment.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49030
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
3 200 000 € 6274 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62197
  • ფართი 510 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
2 469 000 € 10287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58507
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61298
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
3 000 000 € 7915 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56466
  • ფართი 379 m²
  • მანძილი ზღვიდან 37 m

სიახლეების დაგზავნა