გაყიდული

იყიდება - სასტუმრო პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი
მოთხოვნით
Property 1471 photo 1
Property 1471 photo 2
Property 1471 photo 3
Property 1471 photo 4
Property 1471 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 125 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Peloponnese. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42967
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 050 000 € 228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51007
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
270 000 € 739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57060
  • ფართი 365 m²
  • მანძილი ზღვიდან 525 m
იყიდება
1 600 000 € 788 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57483
  • ფართი 2030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59160
  • ფართი 19250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
360 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62876
  • ფართი 6253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64183
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
55 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65520
  • ფართი 761 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
65 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65543
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
65 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65544
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა