გაყიდული

იყიდება - ბინა 190 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
990 000 €
5211 €/m²
Property 1451 photo 1
Property 1451 photo 2
Property 1451 photo 3
Property 1451 photo 4
Property 1451 photo 5
Property 1451 photo 6
Property 1451 photo 7
Property 1451 photo 8
Property 1451 photo 9
Property 1451 photo 10
  • ობიექტის კოდი 1451
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 190 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 6
  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1972
  • სანაპირო: мелкая галька
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: новая кухня , отопление природным газом , кондиционеры , камин , тенты , паркет в спальнях и мрамор в прихожей - столовой
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 190 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 105 000 € 12556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64413
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 120 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64496
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
930 000 € 4673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64685
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
950 000 € 7251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64741
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
855 000 € 7008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64945
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 7459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64957
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
840 000 € 6315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65020
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 9022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65204
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 030 000 € 6688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65335
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 015 000 € 6766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65336
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა