იყიდება - სასტუმრო 5751 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია Destenika
3 000 000 €
521 €/m²
Property 14462 photo 1
Property 14462 photo 2
Property 14462 photo 3
Property 14462 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 97 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 5751 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა