გაყიდული
მოთხოვნით
Property 14347 photo 1
Property 14347 photo 2
Property 14347 photo 3
Property 14347 photo 4
Property 14347 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1965
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 358 კვ.მ in Kavala. ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The ground floor includes 3 commercial properties, which can be used as stores.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22722
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
320 000 € 1454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60446
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 1060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61978
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
230 000 € 1095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62248
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
170 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65476
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
460 000 € 2555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65511
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
380 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65517
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 6
გირჩევთ იყიდება
285 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65542
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
67 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65566
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა