გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 365 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
მოთხოვნით
Property 1387 photo 1
Property 1387 photo 2
Property 1387 photo 3
Property 1387 photo 4
Property 1387 photo 5
Property 1387 photo 6
Property 1387 photo 7
Property 1387 photo 8
Property 1387 photo 9
Property 1387 photo 10
Property 1387 photo 11
Property 1387 photo 12
Property 1387 photo 13
Property 1387 photo 14
Property 1387 photo 15
Property 1387 photo 16
Property 1387 photo 17
  • ობიექტის კოდი 1387
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 365 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4100 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: 13 складских помещений, винный погреб, гостевой дом, специальное место для животных, церквушка, бассейн с гидромассажем, бар у бассейна, барбекю и дровяная печь, три беседки, электродвижок, автополив участка и наружное освещение
  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • აუზი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 365 კვ.მ in Attica. კოტეჯი აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 13125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41219
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 700 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41912
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
480 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42807
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
475 000 € 1593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44096
  • ფართი 298 m²
  • Rooms 5
იყიდება
700 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44131
  • ფართი 1000 m²
  • Rooms 1
იყიდება
2 200 000 € 2315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48925
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 400 000 € 2 200 000 € 6285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60253
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 450 000 € 2735 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60523
  • ფართი 530 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 2205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62096
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 550 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62163
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა