იყიდება - სასტუმრო 17643 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
700 000 €
39 €/m²
Property 1347 photo 1
Property 1347 photo 2
Property 1347 photo 3
Property 1347 photo 4
Property 1347 photo 5

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 180 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17643 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1347
  • ფართი 17643 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2746
  • ფართი 16728 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
950 000 € 450 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5977
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
800 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30978
  • ფართი 13252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
750 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39600
  • ფართი 9100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
700 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40127
  • ფართი 8687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
900 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40796
  • ფართი 12458 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
680 000 € 162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45151
  • ფართი 4188 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
900 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46557
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
800 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59676
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა