გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 600 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
მოთხოვნით
Property 1326 photo 1
Property 1326 photo 2
Property 1326 photo 3
Property 1326 photo 4
Property 1326 photo 5
Property 1326 photo 6
Property 1326 photo 7
Property 1326 photo 8
Property 1326 photo 9
Property 1326 photo 10
Property 1326 photo 11
Property 1326 photo 12
Property 1326 photo 13
Property 1326 photo 14
Property 1326 photo 15
Property 1326 photo 16
  • ობიექტის კოდი 1326
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 600 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 4010 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 6: 6 спален, два бассейна, два салона, комната для прислуги, рабочий кабинет, игровая комната , тренажерный зал, 4 веранды
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: бассейн 72 кв.м, кондиционеры, автономное отопление, сигнализация, автополив, автоматические ворота, электроприборы и мебель высшей категории, спутниковое тв и интернет
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 600 კვ.მ in Attica. კოტეჯი აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12116
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12211
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12965
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 13
იყიდება
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12999
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13516
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14275
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 000 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14290
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 300 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14434
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 15
იყიდება
1 800 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14468
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 700 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16884
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა