გაყიდული

იყიდება - კოტეჯი 720 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
მოთხოვნით
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • ობიექტის კოდი 1280
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 720 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 9000 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • სანაპირო: песок и мелкая галька
  • ოთახების რაოდენობა: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 70 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 720 კვ.მ in Attica. კოტეჯი აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 500 000 € 1 300 000 € 1083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30344
  • ფართი 1200 m²
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 30753
  • ფართი 335 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31561
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 690 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31688
  • ფართი 460 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33692
  • ფართი 520 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 000 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34875
  • ფართი 600 m²
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35090
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36126
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36662
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36818
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა