გაყიდული

იყიდება - თაუნჰაუსი 195 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი
300 000 €
1538 €/m²
Property 1196 photo 1
Property 1196 photo 2
Property 1196 photo 3
Property 1196 photo 4
Property 1196 photo 5
Property 1196 photo 6
Property 1196 photo 7
Property 1196 photo 8
  • ობიექტის კოდი 1196
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 195 m²
  • რეგიონი პელოპონესი
  • ადგილი არგოლისი (პელოპონისოსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 5: 2 этаж: 2 спальни и ванная, 1 этаж: салон, кухня и ванная, цоколь: 3 спальни и кухня, туалет
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 195 კვ.მ in Peloponnese. თაუნჰაუსი მდებარეობს 0 დონეებზე. თაუნჰაუსი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა