გაყიდული

იყიდება - ბინა 92 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
93 000 €
1011 €/m²
Property 1184 photo 1
Property 1184 photo 2
Property 1184 photo 3
Property 1184 photo 4
Property 1184 photo 5
Property 1184 photo 6
Property 1184 photo 7
Property 1184 photo 8
  • ობიექტის კოდი 1184
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 92 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1970
  • სანაპირო: мелкая галька
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: тенты, автономное отопление, газ, кондиционер, камин, 10 м2 складское помещение
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34880
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 3023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41183
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
137 000 € 1876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57034
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 1115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57535
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
108 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59744
  • ფართი 30 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
138 000 € 1703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61494
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
76 000 € 1288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62549
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
129 000 € 1869 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63309
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
123 000 € 1863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63320
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63706
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა