Rented
მოთხოვნით
Property 11713 photo 1
Property 11713 photo 2
Property 11713 photo 3
Property 11713 photo 4
Property 11713 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 230 m

აღწერა

ქირავდება ბინა ფართით 31 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65179
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
135 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65184
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65219
  • ფართი 24 m²
  • Rooms 1
იყიდება
210 000 € 2210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65273
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 2544 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65283
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65316
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65318
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა