გაყიდული
550 000 € 450 000 €
1667 €/m²
Property 1160 photo 1
Property 1160 photo 2
Property 1160 photo 3
Property 1160 photo 4
Property 1160 photo 5
Property 1160 photo 6
Property 1160 photo 7
Property 1160 photo 8
Property 1160 photo 9
Property 1160 photo 10
Property 1160 photo 11
Property 1160 photo 12
Property 1160 photo 13
Property 1160 photo 14
Property 1160 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6: полуподвал: зал с кухней, 2 комнаты, ванная. 1 этаж: зал с кухней, столовая, санузел. 2 этаж: 3 комнаты, 2 ванные
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: отопление, кухонная мебель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 270 კვ.მ in Thessaloniki. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Two cottages for sale in the exclusive district of Thessaloniki. The houses have an area of 270 sq m each. One of the cottages has an adjacent plot of ​​850 square meters and the other - 1200 sq m. The house includes a basement with a living room combined with kitchen, 2 bedrooms and a bathroom.  On the ground floor there is a living room with kitchen, dining room and a bathroom. The first floor includes 3 bedrooms and 2 bathrooms. Wooden floors, supply line for heating system installation, kitchen fittings. The houses are constructed in a modern style with bright rooms and spacious terraces. There are panoramic views of the surrounding pine forest and the sea. The perfect combination of price and quality. Discount price 450.000 euros from 550,000 euros.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
535 000 € 7642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31431
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
590 000 € 1787 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31920
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
480 000 € 420 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33783
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34715
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 8
იყიდება
650 000 € 580 000 € 2148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38861
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 7
იყიდება
610 000 € 3812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39617
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39847
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
450 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42027
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 12
იყიდება
450 000 € 1046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51230
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 7
იყიდება
550 000 € 1222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59384
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა