გაყიდული

იყიდება - სასტუმრო 1330 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა პოლიხრონო
200 000 €
150 €/m²
Property 113 photo 1
Property 113 photo 2
Property 113 photo 3

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 95 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1330 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4718
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
170 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5274
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
180 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5564
  • ფართი 4385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
220 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5565
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5825
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
165 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5963
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6327
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
280 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9619
  • ფართი 6750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 730 m
იყიდება
250 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9667
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
210 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9811
  • ფართი 3050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 210 m

სიახლეების დაგზავნა