გაყიდული
160 000 €
2581 €/m²
Property 1121 photo 1
Property 1121 photo 2
Property 1121 photo 3
Property 1121 photo 4
Property 1121 photo 5

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 2: 2 спальные комнаты, гостиная, столовая с кухней, ванная
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: индивидуальное отопление, солнечные панели для нагрева воды, паркинг, кладовая
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 78 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 62 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46845
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
181 700 € 4658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61857
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61859
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 5030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61898
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 4017 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62165
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62170
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62902
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
182 000 € 5515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63908
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა