გაყიდული

იყიდება - სასტუმრო 6200 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
მოთხოვნით
Property 11087 photo 1
Property 11087 photo 2
Property 11087 photo 3
Property 11087 photo 4
Property 11087 photo 5
Property 11087 photo 6
Property 11087 photo 7
Property 11087 photo 8
Property 11087 photo 9
Property 11087 photo 10
Property 11087 photo 11
Property 11087 photo 12
Property 11087 photo 13
Property 11087 photo 14
Property 11087 photo 15
Property 11087 photo 16
Property 11087 photo 17
Property 11087 photo 18

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bedrooms: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 6200 კვ.მ. on the Olympic Coast.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

The property owns a large plot of land with an area of 6200 sq.m. On the territory there is a garden with 200 fertile trees. There is an artesian well. The house needs major repairs.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
35 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48866
  • ფართი 304 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
80 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48934
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
281 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48956
  • ფართი 4151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
50 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48962
  • ფართი 467 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
40 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48963
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
550 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49274
  • ფართი 48714 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
70 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49298
  • ფართი 425 m²
  • მანძილი ზღვიდან 35000 m
იყიდება
220 000 € 183 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49299
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 35000 m
იყიდება
350 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49645
  • ფართი 3900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
260 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49646
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა