გაყიდული
მოთხოვნით
Property 1068 photo 1
Property 1068 photo 2
Property 1068 photo 3
Property 1068 photo 4
Property 1068 photo 5
Property 1068 photo 6
Property 1068 photo 7
Property 1068 photo 8
Property 1068 photo 9
Property 1068 photo 10
Property 1068 photo 11
Property 1068 photo 12
Property 1068 photo 13
Property 1068 photo 14
Property 1068 photo 15
Property 1068 photo 16
Property 1068 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6: 1 этаж: зал с кухней, комната, ванная. 2 этаж: зал с кухней, санузел. 3 этаж: 3 комнаты, 2 ванные.
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: отопление, шкафы и кухонная мебель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 240 კვ.მ in Thessaloniki. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირავდება
დან 850 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64434
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
გირავდება
დან 650 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64527
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
გირავდება
დან 620 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64528
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 4435 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64558
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 5
იყიდება
360 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64559
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64633
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
387 000 € 2866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64634
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
468 000 € 3295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64638
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
589 000 € 3254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64643
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა