გაყიდული
450 000 €
3333 €/m²
Property 1062 photo 1
Property 1062 photo 2
Property 1062 photo 3
Property 1062 photo 4
Property 1062 photo 5
Property 1062 photo 6
Property 1062 photo 7
Property 1062 photo 8
Property 1062 photo 9
Property 1062 photo 10
Property 1062 photo 11
Property 1062 photo 12
Property 1062 photo 13
Property 1062 photo 14
Property 1062 photo 15

Details

  • სართული: სართული
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 4: 3 спальные, зал с кухней, ванная с джакузи и душем
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: отопление на газе, кухонная мебель, шкафы, телефон, интернет
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 5357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61618
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 5595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61620
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 6074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61621
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 6379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61622
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
515 000 € 6130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61657
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
585 000 € 5366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62091
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 5061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63896
  • ფართი 81 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
460 000 € 3898 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64614
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4364 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64615
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64616
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა