იყიდება - სასტუმრო 1614 m² აღმოსავლეთ პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი კორინთია ლუტრაკი-პერაჭორა შინოსი
130 000 €
80 €/m²
Property 10372 photo 1
Property 10372 photo 2
Property 10372 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1614 კვ.მ. in Eastern Peloponnese. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The plot of land is located in the town of Schinos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6911
  • ფართი 782 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10372
  • ფართი 1614 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
125 000 € 249 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15797
  • ფართი 502 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
170 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15942
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
120 000 € 100 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46635
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
190 000 € 163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56273
  • ფართი 1160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა