გაყიდული
Property 1021 photo 1
Property 1021 photo 2
Property 1021 photo 3
Property 1021 photo 4
Property 1021 photo 5
Property 1021 photo 6
Property 1021 photo 7
Property 1021 photo 8
Property 1021 photo 9
Property 1021 photo 10
Property 1021 photo 11
Property 1021 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • სანაპირო: песчаный
  • ოთახების რაოდენობა: 9: 2 кухни, 2 столовые, 2 гостиные, кабинет, 6 спальных комнат, 3 ванные комнаты.
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: полное кондиционирование, солнечные панели для подогрева воды, индивидуальное отопление, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62714
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 2
იყიდება
37 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63005
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
32 000 € 492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63526
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
70 000 € 341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64088
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1750 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 64289
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
50 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64861
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 800 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64988
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 317 m
იყიდება
850 000 € 3244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65093
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65099
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65129
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა