იყიდება - სასტუმრო 4000 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა სივირი
220 000 € 130 000 €
32 €/m²
Property 1018 photo 1

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ტყეზე.

There are two plots available.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9811
  • ფართი 3050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 210 m
იყიდება
213 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9903
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
280 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10049
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
200 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10593
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
200 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11118
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
270 000 € 364 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13164
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13564
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
250 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13569
  • ფართი 5300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
190 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14627
  • ფართი 3171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
200 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16365
  • ფართი 15400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა