კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
Real Estate Consultant
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
აგენტის თვისებების
იყიდება
1 050 000 €
4285 €/m²
კოტეჯი
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
61974
ფართი
245 m²
Rooms
5
იყიდება
1 550 000 €
7750 €/m²
კოტეჯი
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63012
ფართი
200 m²
Rooms
4
იყიდება
550 000 €
5500 €/m²
ბინა
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63072
ფართი
100 m²
Rooms
7
იყიდება
70 000 €
153 €/m²
სასტუმრო
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
63511
ფართი
456 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
185 000 €
165 000 €
3000 €/m²
ბინა
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63693
ფართი
55 m²
Rooms
2
გირავდება
დან 600 €
6 €/m²
ბინა
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63769
ფართი
100 m²
Rooms
4
გირავდება
დან 420 € /თვეში
11 €/m²
ბინა
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
63854
ფართი
38 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
გირავდება
დან 4 500 € /თვეში
16 €/m²
შენობა
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
65449
ფართი
280 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ჩვენ ვიყენებთ ნაჭდევებს თქვენს ვებ-გვერდზე საუკეთესო გამოცდილებით. თუ თქვენ კვლავაც იყენებთ ამ გვერდს, ჩვენ ვივარაუდოთ, რომ თქვენ კმაყოფილი ხართ.
სხვა აქ
Ok