Property 9739 photo 1
Property 9739 photo 2
Property 9739 photo 3
Property 9739 photo 4
Property 9739 photo 5
Property 9739 photo 6
Property 9739 photo 7
Property 9739 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 24000 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 10000 კვ.მ.

For sale Land 24000 sq.meters on the island of Corfu. The territory has a building area of 500 sq.m. which is used as a warehouse , also the territory has water supply, electricity supply, with building permission to 10000 sq.meters.. Designed and prepared the finished project for the construction by the professional architects. Has a mountain view. The plot is located near the famous Achillion Palace, the palace of Empress Elisabeth of Austria (Princess Sissy), which was built in the period from 1890-1892, after one of her visits to Corfu.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33337
  • ფართი 21083 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
1 500 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30606
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
1 100 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9106
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 700 000 € 369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60458
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
2 000 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24707
  • ფართი 32000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 700 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60580
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33701
  • ფართი 27750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 800 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34334
  • ფართი 41000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 350 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9739
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47140
  • ფართი 47368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა