იყიდება - კოტეჯი 116 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 060 000 €
17759 €/m²
Property 9671 photo 1
Property 9671 photo 2
Property 9671 photo 3
Property 9671 photo 4
Property 9671 photo 5
Property 9671 photo 6
Property 9671 photo 7
Property 9671 photo 8
Property 9671 photo 9
Property 9671 photo 10
Property 9671 photo 11
Property 9671 photo 12
Property 9671 photo 13
Property 9671 photo 14
Property 9671 photo 15
Property 9671 photo 16
Property 9671 photo 17
Property 9671 photo 18
Property 9671 photo 19
Property 9671 photo 20
Property 9671 photo 21
Property 9671 photo 22
Property 9671 photo 23
  • ობიექტის კოდი 9671
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 116 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 184 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 116 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

We offer you for sale a luxury villa posisioned  in a unique luxury residential complex on the island of Cyprus. The modern resort features the first harbor for super yachts in Cyprus, which has 650 moorings and can accommodate yachts up to 110 meters. This complex – is the only project in the Mediterranean, which offers villas with private moorings. All of its residents have direct beach access and  private berth in the harbour. Also, the project area features shops and restaurants, fitness and spa area, a cultural centre and public parking. All villas are made by individual design, using high-quality materials. Each property has a private landscape garden and swimming pool, parking for yacht and spacious verandas. The prices start from 2.900.000 euros.

ადგილმდებარეობა

ვიდეო

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 900 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25113
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 850 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51522
  • ფართი 787 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30390
  • ფართი 409 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 700 000 € 3617 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23754
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 750 000 € 8757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38598
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 350 000 € 3549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39882
  • ფართი 662 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა