იყიდება - კოტეჯი 490 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
8 300 000 €
16939 €/m²
Property 9670 photo 1
Property 9670 photo 2
Property 9670 photo 3
Property 9670 photo 4
Property 9670 photo 5
Property 9670 photo 6
Property 9670 photo 7
Property 9670 photo 8
Property 9670 photo 9
Property 9670 photo 10
Property 9670 photo 11
Property 9670 photo 12
Property 9670 photo 13
Property 9670 photo 14
Property 9670 photo 15
Property 9670 photo 16
  • ობიექტის კოდი 9670
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 490 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 569 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • სანაპირო: песчаный с пологим заходом в воду
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 490 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

We offer you  luxurious villas situated in a unique residential complex of the Mediterranean Sea. Forty unique villas with private landscaped gardens with panoramic views of the sea and marina, the scenery will give you an incomparable feeling of luxury and comfort. Arriving by car to one of the doors of your home, from the other – you can sail out to sea or easily descend to the sandy beach from the garden.

The complex consist of two, three and four bedroom villas, with private marinas and access to the beach, pool, sun terrace and garden. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
7 500 000 € 14423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25078
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
6 770 000 € 8462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23660
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 8
იყიდება
6 680 000 € 9125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23655
  • ფართი 732 m²
  • Rooms 8
იყიდება
6 940 000 € 8032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23647
  • ფართი 864 m²
  • Rooms 6
იყიდება
7 500 000 € 9493 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46821
  • ფართი 790 m²
  • Rooms 7
იყიდება
9 500 000 € 16129 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46818
  • ფართი 589 m²
  • Rooms 8
იყიდება
8 500 000 € 12592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41512
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
8 300 000 € 16938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9670
  • ფართი 490 m²
  • Rooms 4
იყიდება
6 780 000 € 7353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23659
  • ფართი 922 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა