იყიდება - კოტეჯი 175 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
990 000 €
5657 €/m²
Property 9650 photo 1
Property 9650 photo 2
Property 9650 photo 3
  • ობიექტის კოდი 9650
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 175 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 175 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52425
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46268
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 000 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22891
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 4863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44171
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 395 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45719
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 395 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44227
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40223
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 10
იყიდება
900 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43817
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36215
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45727
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა