240 000 €
34 €/m²
Property 9636 photo 1
Property 9636 photo 2
Property 9636 photo 3
Property 9636 photo 4
Property 9636 photo 5
Property 9636 photo 6
Property 9636 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ.

For sale Land 7000 sq.meters on the island of Corfu. The territory has water supply, electricity supply, with building permission to 250 sq.meters.. Has a sea view and mountain view. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62957
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23170
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
270 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41644
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
250 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50915
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
230 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57883
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
250 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26126
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
350 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25988
  • ფართი 17600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
210 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33703
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34372
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35619
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა