იყიდება - ვილა 600 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
320 000 €
533 €/m²
Property 9514 photo 1
Property 9514 photo 2
Property 9514 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 600 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial building with an area of 600 sq.m. in the region of Pieria. The building is located at the crossroads of Central highways. The adjacent plot and fenced area are2.000 sq.m. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
450 000 € 957 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19220
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
330 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18526
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43614
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა