Property 9441 photo 1
Property 9441 photo 2
Property 9441 photo 3
Property 9441 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 61 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3500 კვ.მ. on the Euboea island .ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

On the plot there is an old building, it functions currently as a workshop.

The land plot is situated in the region of Eretria.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29207
  • ფართი 18996 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 100 000 € 314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9441
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა