100 000 €
83 €/m²
Property 9440 photo 1
Property 9440 photo 2
Property 9440 photo 3
Property 9440 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1200 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 360 კვ.მ.

The land plot is situated in the region of Drosia on the mainland of the island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7325
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 9709
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
85 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50175
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
95 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56404
  • ფართი 7300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
100 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32958
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
86 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5165
  • ფართი 1322 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
140 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10019
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
120 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44545
  • ფართი 1026 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
120 000 € 307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5612
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა