იყიდება - კოტეჯი 253 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
727 685 €
2876 €/m²
Property 9351 photo 1
Property 9351 photo 2
Property 9351 photo 3
Property 9351 photo 4
Property 9351 photo 5
  • ობიექტის კოდი 9351
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 253 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 739 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 253 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45655
  • ფართი 264 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32799
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
900 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45727
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39311
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
595 000 € 4131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49135
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 3529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56948
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
585 000 € 2489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35677
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 3260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44818
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 2993 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56007
  • ფართი 304 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა