იყიდება - კოტეჯი 174 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
428 400 €
2462 €/m²
Property 9346 photo 1
Property 9346 photo 2
Property 9346 photo 3
Property 9346 photo 4
Property 9346 photo 5
Property 9346 photo 6
Property 9346 photo 7
Property 9346 photo 8
Property 9346 photo 9
Property 9346 photo 10
  • ობიექტის კოდი 9346
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 174 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 445 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 174 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 1952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38751
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
435 000 € 2132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51519
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 3
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51965
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 2389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47099
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51516
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42572
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 1828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51911
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა