იყიდება - კოტეჯი 188 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
446 250 €
2374 €/m²
Property 9344 photo 1
Property 9344 photo 2
Property 9344 photo 3
Property 9344 photo 4
Property 9344 photo 5
Property 9344 photo 6
  • ობიექტის კოდი 9344
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 188 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 315 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 188 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
432 000 € 3042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46077
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
439 320 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45612
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36061
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
525 000 € 2763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52315
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 2901 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39312
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 5
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51997
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა