450 000 €
692 €/m²
Property 9321 photo 1
Property 9321 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 650 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
630 000 € 1852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5099
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
470 000 € 552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51364
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14675
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48583
  • ფართი 352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9321
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
490 000 € 1794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40542
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
460 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3322
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა