იყიდება - კომერციული ქონება 37 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
60 000 €
1622 €/m²
Property 9320 photo 1
Property 9320 photo 2
Property 9320 photo 3
Property 9320 photo 4
Property 9320 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 37 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a shop that is located in the Municipality of Kallithea.

The shop 37 sq.m. consists of united room, two W.C., one parking space. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
65 000 € 970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46270
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
50 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9212
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა