იყიდება - კომერციული ქონება 100 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
60 000 €
600 €/m²
Property 9314 photo 1
Property 9314 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 100 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a piece of real estate for commercial use 100 sq.m. that is located on the fourth floor in the Municipality of Kallithea. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8159
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
60 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9314
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34861
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10282
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 1621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9320
  • ფართი 37 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა