იყიდება - კომერციული ქონება 110 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
50 000 €
455 €/m²
Property 9212 photo 1
Property 9212 photo 2
Property 9212 photo 3
Property 9212 photo 4
Property 9212 photo 5
Property 9212 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 110 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

There is provided for sale a piece of real estate 110 sq.m. that is located in the Municipality of Kallithea.

This unit consists of three parking spaces, storage and one W.C.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
60 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9314
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
55 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8159
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
45 000 € 1125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36691
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34861
  • ფართი 40 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა