900 000 €
61 €/m²
Property 9104 photo 1
Property 9104 photo 2
Property 9104 photo 3
Property 9104 photo 4
Property 9104 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 14700 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

For sale Land 17080 sq.meters on the island of Corfu. The territory has water supply, electricity supply, with building permission to 750 sq.m. of living space or 2900 sq.m. of commercial space. Has a view of the sea, of the city and mountain.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17952
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
800 000 € 199 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22088
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 000 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21075
  • ფართი 4160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
800 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46991
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33701
  • ფართი 27750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40478
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
900 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40794
  • ფართი 72000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
750 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63483
  • ფართი 17439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 180 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33244
  • ფართი 9150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა