იყიდება - კოტეჯი 440 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 500 000 €
5682 €/m²
Property 9069 photo 1
Property 9069 photo 2
Property 9069 photo 3
Property 9069 photo 4
Property 9069 photo 5
Property 9069 photo 6
Property 9069 photo 7
Property 9069 photo 8
Property 9069 photo 9
Property 9069 photo 10
Property 9069 photo 11
  • ობიექტის კოდი 9069
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 440 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3000 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 440 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის გაზონი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

An exclusive - luxury VILLA!
Located in the most prestigious part of Paphos, SEACAVES, in a beautiful natural setting full of colours and calm! Overlooking a spectacular view of the Mediterranean Sea, this imaginatively villa reflects the very best of private and tranquil lifestyle!
-Modern design!
-Panoramic Seaviews!
-300m walking distance to the beach!
-Plot size 3,000m²!
-Lush green surroundings!
-Overlooking a spectacular view to the sea!
-Peace & Tranquility!
This house is for discerning buyers!

PLOT - 3,000m²
GR.FL. - 145m²
FIRST FL.- 105m²
BASEMENT - 105m²
COVERED VERANDAS – PARKING - 85m²
TOTAL COVERED AREA- 440m²
4/5 BEDROOMS
4 BATHROOMS

• ONLY 5% V.A.T. TO BE ADDED!
• NO TRANSFER FEES!
• OPTIONAL LIFT!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 950 000 € 7040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9625
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49145
  • ფართი 435 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 000 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33528
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 300 000 € 4600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22893
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19012
  • ფართი 616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა