იყიდება - ვილა 162 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
150 000 €
926 €/m²
Property 9012 photo 1
Property 9012 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 162 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale premises of 162 sq.m. with a large land area of 1431 sq.m. The facility is located on the main road and is suitable for a warehouse or workshop.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9012
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
145 000 € 1450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9076
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
200 000 € 160 000 € 640 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11089
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
135 000 € 964 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21559
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36108
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37383
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39469
  • ფართი 73 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
170 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42717
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52455
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა