იყიდება - სასტუმრო 6000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე გომართი
650 000 €
108 €/m²
Property 8885 photo 1
Property 8885 photo 2
Property 8885 photo 3
Property 8885 photo 4
Property 8885 photo 5
Property 8885 photo 6
Property 8885 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 72 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14907
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
860 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44409
  • ფართი 16500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
650 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8885
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
860 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8865
  • ფართი 4560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
640 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2525
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
550 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31596
  • ფართი 9800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა