2 380 000 €
6432 €/m²
Property 8831 photo 1
Property 8831 photo 2
Property 8831 photo 3
Property 8831 photo 4
Property 8831 photo 5
Property 8831 photo 6
Property 8831 photo 7
Property 8831 photo 8
Property 8831 photo 9
Property 8831 photo 10
Property 8831 photo 11
Property 8831 photo 12
Property 8831 photo 13
Property 8831 photo 14
Property 8831 photo 15
Property 8831 photo 16
Property 8831 photo 17
Property 8831 photo 18
Property 8831 photo 19
Property 8831 photo 20
Property 8831 photo 21
Property 8831 photo 22
Property 8831 photo 23
Property 8831 photo 24
Property 8831 photo 25
Property 8831 photo 26

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 370 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 9375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56532
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 7886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57072
  • ფართი 317 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58379
  • ფართი 208 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58380
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 950 000 € 11523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58418
  • ფართი 256 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 590 000 € 11990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58419
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 550 000 € 10493 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63861
  • ფართი 243 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 600 000 € 13903 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64109
  • ფართი 187 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 300 000 € 11500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64182
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 450 000 € 10615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64219
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა