მოთხოვნით
Property 8799 photo 1
Property 8799 photo 2
Property 8799 photo 3
Property 8799 photo 4
Property 8799 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 27000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale, a builable plot of land of 27.000 sq.meters in the North-West of the island of Corfu. The territory has water supply, electricity supply. It has a beautiful sea view.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65891
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
480 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63742
  • ფართი 3310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
100 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57706
  • ფართი 8781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
105 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61454
  • ფართი 2470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
195 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61294
  • ფართი 3321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 823 m
იყიდება
380 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57913
  • ფართი 14529 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
130 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65288
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
160 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66060
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
120 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60113
  • ფართი 932 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
170 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63969
  • ფართი 8350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა